PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Error
da: Fejl

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Module
da: Modul

en: Requirements
da: Krav

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Errors
da: Fejl

en: Warnings
da: Advarsler

en: Compatible
da: Kompatibel
