PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Error
fi: Virhe

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Module
fi: Moduuli

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Errors
fi: Virheet

en: Warnings
fi: Varoitukset
