PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Error
fil: Mali
