PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Status
fr: État

en: Error
fr: Erreur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Requirements
fr: Exigences

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Errors
fr: Erreurs

en: Warnings
fr: Avertissements
