PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Administration
gl: Administración

en: Error
gl: Erro

en: Not found
gl: Non atopada

en: Module
gl: Módulo

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
