PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Error
gu: ભુલ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: About
gu: વિશે
