PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: Administration
he: ניהול

en: Error
he: שגיאה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Module
he: מודול

en: Requirements
he: דרישות

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Errors
he: שגיאות

en: Warnings
he: אזהרות
