PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Administration
hr: Administracija

en: Error
hr: Greška

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Module
hr: Modul

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: Errors
hr: Greške
