PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Administration
ja: 管理

en: Error
ja: エラー

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Module
ja: モジュール

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Errors
ja: エラー

en: Warnings
ja: 警告
