PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Error
ka: შეცდომა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Module
ka: მოდული
