PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Error
kk: Қате
