PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Error
ku: هەڵە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: About
ku: دەربارە
