PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Administration
nl: Beheer

en: Error
nl: Fout

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Errors
nl: Fouten

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Incompatible
nl: Incompatibel

en: Compatible
nl: Compatibel
