PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Administration
fa: مدیریت

en: Error
fa: خطا

en: Module
fa: ماژول

en: About
fa: درباره
