PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Administration
ru: Администрирование

en: Error
ru: Ошибка

en: Not found
ru: Не найдено

en: Module
ru: Модуль

en: Requirements
ru: Требования

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Errors
ru: Ошибки

en: Warnings
ru: Предупреждения

en: Processed @current out of @total modules.
ru: Обработано @current из @total модулей.

en: Compatible
ru: Совместимость
