PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Administration
sk: Administrácia

en: Error
sk: Chyba

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Module
sk: Modul

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o
