PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Not found
th: ไม่พบ

en: About
th: เกี่ยวกับ
