PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: Error
tr: Hata

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Module
tr: Modül

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Errors
tr: Hatalar

en: Warnings
tr: Uyarılar
