PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Administration
ur: تنظیم

en: Error
ur: خرابی
