PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Error
am: ስህተት
