PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Administration
ar: الإدارة

en: Error
ar: خطأ

en: Not found
ar: غير موجود

en: Module
ar: الوحدة

en: About
ar: حول

en: Errors
ar: اخطاء

en: Warnings
ar: تحذيرات
