PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Administration
ast: Alministración

en: Error
ast: Fallu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
