PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Administration
be: Кіраванне

en: Error
be: Памылка

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Module
be: Модуль

en: About
be: Аб

en: Warnings
be: Заўвагі
