PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Administration
bg: Администриране

en: Error
bg: Грешка

en: Not found
bg: Не е намерено
