PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Module
bn: মডিউল

en: About
bn: সম্পর্কে
