PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
