PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Module
el: Μονάδα

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
