PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Administration
eo: Administrado

en: Error
eo: Eraro
