PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Administration
es: Administración

en: Not found
es: No encontrado

en: Module
es: Módulo

en: Requirements
es: Requisitos

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Errors
es: Errores

en: Warnings
es: Advertencias
