PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: Error
et: Viga

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: About
et: Programmist

en: Errors
et: Vead

en: Warnings
et: Hoiatused
