PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Error
eu: Errorea

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Module
eu: Modulua

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
