PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Error
hi: त्रुटि

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Module
hi: मॉड्यूल

en: About
hi: के बारे में
