PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Error
hu: Hiba

en: Not found
hu: Nem található

en: Module
hu: Modul

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Errors
hu: Hibák

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Incompatible
hu: Inkompatibilis

en: Compatible
hu: Kompatibilis
