PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Error
hy: Սխալ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
