PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Administration
id: Administrasi

en: Error
id: Kesalahan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Module
id: Modul

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Errors
id: Kesalahan

en: Warnings
id: Peringatan

en: Compatible
id: Kompatibel
