PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Administration
is: Stjórnun

en: Error
is: Villa

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Module
is: Eining

en: About
is: Um
