PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Administration
it: Amministrazione

en: Error
it: Errore

en: Not found
it: Non trovato

en: Module
it: Modulo

en: Requirements
it: Requisiti

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Errors
it: Errori

en: Warnings
it: Notifiche
