PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Error
jv: Salah

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Module
jv: Modul

en: About
jv: Ngenani
