PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Error
km: កំហុស

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: About
km: អំពី
