PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Errors
kn: ದೋಷಗಳು

en: Warnings
kn: ಗೆಲುವುಗಳು
