PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: Error
lt: Klaida

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Errors
lt: Klaidos
