PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Error
lv: Kļūda

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
