PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
