PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Error
mn: Алдаа
