PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Error
mr: तृटी

en: Not found
mr: सापडले नाही
