PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Error
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
