PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Error
ne: त्रुटि

en: About
ne: बारेमा
