PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Administration
oc: Administracion

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Module
oc: Modul

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: Warnings
oc: Avertiments
