PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Administration
pl: Administracja

en: Error
pl: Błąd

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Module
pl: Moduł

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Errors
pl: Błędy

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia
