PHP Compatibility Scanner (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Error
ps: تیروتنه

en: About
ps: په اړه
